Studio Cudowne Wesele - film i foto w cudownym stylu

1 zdjęcie
1000.00 PLN
ID #7269
Odsłon : 17 / Opublikowany 6 miesięcy temu

Studio Cudowne Wesele fotografia & film zaprasza, elastyczne terminy rezerwacji! 


Jesteśmy pasjonatami filmu i fotografii, pracujemy dla przyjemności, stąd nasze motto: cudowne wesele utrwalone w szczególny sposób. 


Mieliśmy okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych w różnych miejscach Polski. Obsługujemy obszar Podkarpacia, Świętokrzyskie, Małopolski, Śląska. 


Owocnie łączymy nasze hobby z pasją filmową oraz fotograficzną. Kładziemy nacisk na jakość i oryginalność ujęć w tym szczególnym dla Was dniu - cudownym dniu. 


Pragniemy, aby film i zdjęcia z Waszego wesela tworzyły ponadczasową jakość, ładunek uczucia i emocje utrwalone w kadrze. 


Jest to naszym głównym celem działania. Umożliwiamy także przystępne ceny realizacji oraz uznaniowe promocje.


Oferujemy Państwu cudowny film i niepowtarzalny fotoreportaż z przebiegu całego dnia : przygotowania, ceremonia w kościele, przyjęcie weselne, zabawa.


Polecamy także fotografię reportażową , plenerową fotografię artystyczną według życzenia. 


Również otwarci jesteśmy na wszelkie Państwa propozycje i życzenia, jeśli takowe się pojawią. 


Zawsze jesteśmy elastyczni we współpracy z Parą Młodą i możemy towarzyszyć Państwu od pierwszych chwil z makijażem, aż do końca wesela, jeśli będzie takie Państwa życzenie, gdyż pracujemy elastycznie. 


Oferujemy dopasowane pakiety na miarę i gust każdej Pary Młodej. Dla każdej pary coś znajdziemy w zależności od wymagań i zasobności portfela.


Nasze ślubne filmy składają się z teledysków, które łączą proporcjonalnie sceny z fragmentami na żywo oraz różnymi innymi gustownie dobranymi dodatkami. 


Uwypuklamy najciekawsze i najpiękniejsze momenty. Artystyczny i drobiazgowy montaż poszczególnych scen dodaje filmowi wyjątkowy nastrój, co sprawia że są ciekawe i miłe dla oka widza niemal przez cały czas trwania projekcji. 


Unikamy szablonowego reportażu na rzecz atrakcyjnego i ciekawego uchwycenia atmosfery. 


Staramy się ująć ją w sposób niebanalny. Ta usługa skierowana jest do nieprzeciętnego klienta, znudzonego filmowym kiczem i tasiemcem weselnym. 


Udowodnij swojemu partnerowi, że stać cię na prawdziwy gest miłości, zamówcie wybrany pakiet usług i cieszcie się cudowną pamiątką przez całe wasze wspólne życie. 


 


Zapraszamy do współpracy!


Telefon : 881264882


www.cudownewesele.xn.pl


 

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Komentarze

  Te ogłoszenie nie posiada jeszcze komentarzy
  Waldemar
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Podlaskie
  Białystok
  Cała Polska
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Waldemar
  Kraj Polska
  Województwo Podlaskie
  Adres Białystok
  Typ Prywatny
  Studio Cudowne Wesele - film i foto w cudownym stylu - 1/1
  Studio Cudowne Wesele - film i foto w cudownym stylu
  Studio Cudowne Wesele fotografia & film zaprasza, elastyczne terminy rezerwacji!  Jesteśmy pasjonatami filmu i fotografii, pracujemy dla przyjemności, stąd nasze motto: cudowne wesele utrwalone w szczególny sposób.  Mieliśmy okazję obsłużyć wiele uroczystości weselnych w ...
  1000.00 PLN